Aconchego Do Sertao
Om van uw vakantie in Petrolina te genieten, verblijf in Aconchego Do Sertao Petrolina appartement, gelegen binnen 2 km van de Orla de Petrolina en op 18 minuten wandelen van Massangano Island.
Een wandeling van 10 minuten brengt u naar het centrum van Petrolina. Deze accommodatie bij particulieren ligt op een paar stappen verwijderd van de Centro de Artesanato Celestino Gomes.
Dit appartement biedt gasten de handige voorziening van handdoeken in de badkamer. De privébadkamer heeft ook een apart toilet en een douche.
Om uw comfort te verhogen, heeft deze accommodatie een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei. Petrolina–Senador Nilo Coelho ligt op 5 km afstand en bushalte Compesa is op slechts 1 km afstand van Aconchego Do Sertao appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Assembleia de Deus170 km
- Mercado Turistico1121 km
- Museu Estacao Ferroviaria de Petrolina1164 km
- Centro de Artesanato Celestino Gomes331 km
- Sao Francisco Valley Universiteit1222 km
- Centro Cultural Emocoes929 km
- Calcada da Fama1176 km
- Antiga Estacao Ferroviaria da Leste Brasileira671 km
- Rodeador Island1218 km
- Luchthavens
- Luchthaven Petrolina–Senador Nilo Coelho15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Aconchego Do Sertao appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Aconchego Do Sertao appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Aconchego Do Sertao appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Aconchego Do Sertao appartement is $33. - ❓
Beschikt Aconchego Do Sertao appartement over parkeergelegenheid?
Aconchego Do Sertao appartement heeft privé-autoparkeren.